Covid-19. За Дімітровим Чоріч, хто наступний

На передодні стало відомо, що Григор Дімітров здав позитивний тест на COVID-19. У Белграді і Задарі болгарин активно контактував з Новаком Джоковічем і іншими учасникам виставкового турніру серба. Ще виявилось, що Дімітров грав знаючи про свій позитивний тест. Як на турнірі дотримувались норм, можно бачити на фото.

Новий випадок позитивності коронавірусу в світі тенісу: після Димитрова, Борна Чоріч також оголосив, що заразився вірусом . Він зробив це через твіт: "Привіт усім, я хочу повідомити вам, що я був перевірений позитивно на Covid-19. Я хочу переконатися, що всі, хто контактував зі мною останні кілька днів, здають тест. Я щиро шкодую про шкоду, яку він може спричинити. Я добре почуваюся і не маю жодних симптомів. Будь ласка, будьте в безпеці та здорові! Велика любов усім! ”. Як і Дімітров, Чоріч також брав участь в Adria Tour в останні кілька днів - заході, організованій Новачком Джокович , який зараз опинився під шквалом критики. 

Джоковіч відмовився здавати тест на коронавірус, мотивуючи своє рішення тим, що він не має жодних симптомів і відчуває себе добре.

По поверненню в Белград Джоковіч планує зв'язатися з епідеміологом і своїм лікарем для отримання подальших рекомендацій.

Раніше Новак Джоковіч активно виступав проти вакцини від коронавіруса, а виставковий турнір серба проходив з глядачами і без дотримання запобіжних заходів, таких як соціальне дистанціювання і масочний режим.

От, що казав Новак "Я знаю, що ці сцени шокують для 70 відсотків земної кулі, у них немає розкоші бути обійнятими і поруч, відвідувати спортивні змагання, але в нашому регіоні це трохи інакше. Слава Богу, ситуація така, як вона є, ми зробили трохи краще за них.

Його підтримував брат Джордже Джокович , директор Adria Tour.  Як гротескно це звучить через три дні. Як і заява Горана: "Джокович - прозорливий діяч, ми навіть не знаємо, скільки він зробив для хорватського туризму".

Так, він привіз найкращу компанію світу з тенісистом все сильнішої компанії в Задар. Шляхетні ідеї: ми дамо всі гроші на гуманітарні цілі, і трохи пограємо, щоб залишатися у формі, приємно підтримувати один одного ... Так само, як на нашому шляху: "Ніхто нам нічого не може зробити, ми сильніші за долю".

І так Ноле вів раунд, і тенісна Хорватія весело вскочила в нього, всі - від Іванішевича, Чиліча та Черича, до лідерів федерації, потім політиків, попсів, до натовпу, вболівальників та життєрадісних дітей, які гуляли з тенісистами в день дітей. Тенісисти відвідали половину Зарада, с посмішкою фотографувались серед людей, грали в баскетбол, купалися, танцювали на концертах ...

А на трибунах з 9000 місць у деяких матчах майже всі зайняті! Навіть багато хто сміявся в стилі: "Скільки йдеться в рекомендації? Незалежно від того, яка третина чи половина ємності, це лише історії, щоб заспокоїти суспільство".

Директор регіонального турніру Adria Tour Джордже Джокович після скасування фіналу в Задарі заявив, що досі невідомо, чи буде скасовано повну серію, тобто турнір, запланований на 3 липня в Баня-Луці та виставковий матч між Новаком Джоковичем та Дамір Джумхур 5 липня в Сараєво.

Багатьох хвилював Тім, адже він брав участь у Адріатичному турі разом з Григором Димитров у Белграді. Австрійського тенісиста Домініка Тіма вдруге випробували на коронавірус після виїзду з Белграда, де він виграв кубок, призначений для чемпіона Adria Tour.

 Незабаром після виїзду з Белграда Тім був негативним на тесті, а потім, після прибуття до Франції на чемпіонат UTS, його знову пройшли випробування. Результати також були негативними, тому третій тенісист на планеті отримав "зелене світло" для виступу на турнірі в Академії Муратоглу.

Там у першому матчі в суботу він програв Річарду Гаскє 3: 1.