Восьма команда подала заявку на участь у чемпінаті України

Срібний призер УХЛ став восьмим учасником майбутнього сезону.

25 квітня Українська хокейна ліга оголосила про початок прийому заявок від хокейних клубів на участь в чемпіонаті України з хокею з шайбою сезону 2021-2022 років. У перший день кампанії заявки на участь в шостому сезоні чемпіонату УХЛ Паріматч подало 7 клубів: ХК «Білий Барс» (м.Біла Церква), МХК «Динамо» (м.Харків), ХК «Дніпро» (м.Дніпро), ХК «Донбас» (м.Донецьк), ХК «Краматорськ» (м.Краматорськ), ХК «Крижані Вовки» (м.Київ), ХК «Маріуполь» (м.Маріуполь).

Восьмим клубом, який подав заявку на участь в сезоні 2021/22 став срібний призер минулого сезону - київський «Сокіл». Нагадаємо, що кияни, як віце-чемпіони, будуть брати участь у Континентальному Кубку. Оскільки команда ХК «Донбас» (м.Донецьк) не зможе взяти участь в розіграші Континентального Кубка, так як буде грати у Хокейній Лізі Чемпіонів, ії місце в турнірі займе віце-чемпіон України – Сокіл.

Відзначимо, що київська команда в перший же сезон після відродження клубу посіла третє місце в регулярному чемпіонаті і впевнено пройшла до фіналу плей-офф УХЛ Паріматч, де з рахунком в серії 0: 4 поступилася донецькому «Донбасу».