«Сокіл»- «Дніпро» 3:0

1 грудня, в Києві відбувся другий поєдинок 13-го туру УХЛ Паріматч між «Соколом» та «Дніпром».

Стартові 10 хвилин першого періоду пройшли в рівній боротьбі. Гості, сконцентрувавшись в обороні, намагалися йти вперед невеликими силами. У свою чергу, господарі так само не кидалися в атаку, а намагалися зіграти на помилку суперника.

Перший стовідсотковий гольовий момент в грі виник біля воріт «Сокола». Херсонці організували швидку атаку і Целогородцев із забійної позиції не зміг переграти Кубрицького. До середини періоду «Дніпро» ще двічі огризнувся небезпечними кидками від Дорофєєва і Матусевича. У свою чергу, «Сокіл» також провів ряд небезпечних гольових атак, героєм яких ставав Хомутов. Кіпер «щук» двічі відбивав шайбу з близьких відстаней.Кінець першого періоду пройшли під натиском «Сокола», але господарі не змогли реалізувати свої моменти і на перерву хокеїсти пішли за рахунку 0:0.

Старт другого періоду почався з небезпечних кидків Швецова і Воробйова. Але в обох випадках здорово зіграв Кубрицький. «Сокіл» відповів кидком Морозова. Надалі до середини періоду на майданчику точилася рівна боротьба без будь-яких небезпечних моментів біля воріт обох команд.

Проте киянам вдалося відкритий рахунок. Панченко перехопив передачу захисника гостей, увійшов в зону і кинув, але шайба зрикошетила від ключки Декало і потрапила під кидок Сиротенка, який використав свій момент -1:0.

У херсонців була можливість швидко відігратися, але в одній з їхніх атак шайба влучила у стійку воріт. У кінцівці періоду «Дніпро» отримав більшість і мав дві можливості, щоб зрівняти рахунок, але в обох випадках бездоганно зіграв Кубрицький.

Заключний період, по скупості гольових моментів нічим не відрізнявся від попередніх двох. - "щуки" намагалися відігратися, а кияни намагалися зберегти перевагу. Проте, "соколята" краще впоралися зі своїм завданням - підопічні Шафаренка, організувавши контратаку, забили другий гол. Точним кидком в падінні відзначився Ступак.

За 47 секунд до кінця матчу господарі майданчика в меншості, скориставшись помилкою гостей, закинули третю переможну шайбу в уже порожні ворота херсонців. Голом відзначився Морозов - 3:0.

Цей шатаут (Shutoutстав третім для юного голкіпера Кубрицького в цьому сезоні.

«Сокіл» - «Дніпро» 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)

Шайби: 1:0 - Сиротенко (Панченко), 29:21; 2:0 - Ступак (Німенко - Рубан), 53:25; 3:0 - Морозов, 59:14;

Сокіл: Кубрицький (Пеленський); Олендаренко - Голубич, Фірсов - Платонов, Сисак - Павлов, Сушков - Панченко; Морозов (К) - Німенко (А) - Симчук, Середницький - Рубан - Гильманов, Павленко - Смирнов - Сиротенко, Гончаренко - Ступак - Пойманов.

Дніпро: Хомутов (Гурко); Дорофєєв - Декало, Макаров (К) - Афанасьєв (А), Матусевич - Ратушний ,; Зайцев - Крисанов - Швецов, Вишняков - Гасніков - Воробйов, Каракулько - Брага - Панасенко, - Целогородцев