ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2020. 14 ТУР

Огляд матчів 14 туру, що відбулися 19 вересня 2020 року.

Почну з гри свідком, який був. Трошки передмови, у матчі перщого кругу у Погребах "Денгофф" мав безліч моментів, однак програв. І щоб залишитись у гонці за лідером "Кудрівкою"  "Денгоффу" потрібна була тільки перемога. Тренерський штаб добре підготував команду до матчу плюс гарна фізична форма і віддача.

До матчу Динамо – Десна

Це був матч 2-го туру Favbet Лігі, що відбувся 11 вересня 2020 року, на НСК «Олімпійський» у Київі. Матч відбувся без глядачив, тому що карантин. Однак поодинокі представникі преси були і я був, і бачив гру у реалі.

До гри гравці Динамо робили числені заяви, що вони готові перемогти Десну, а журналісти, що на гачку у букмекірів раділи робити ставку на голи 2+.

Чемпіонат Київської області. 9-й тур.

Як завжди починаю, огляд з матчу за участі СК "Денгофф", гра відбулась у Броварах грали з командою "Беркут-Легіон". Обидві команди билися за перемогу. Мене дивує, як така команда як "Беркут-Легіон" що вміє грати пасе "задніх". Прошу вибачення за якість відео, що викладаю, захопився граю і на деякий час забув про фокус.

Далі інформація з офіційного сайту Київської обласної асоціації футболу.

«Колос» грав у Вишневому на третій день після злощасного кубкового півфіналу і грав аж без шістьох (!!!) титулярів. Бичков, Бойко та Хомин травмовані, Здебський та Старгородський були відсутні з огляду на сімейні справи, а Петрик вирушив на перегляд до Словаччини. «Софія», звично націлена на атаку, скористалася кадровими труднощами суперника сповна. Вона створила більше загроз і в підсумку матеріалізувала в голи два пенальті. Перший одинадцятиметровий заробив Бакум, у другому все зробив Цой самотужки. Слабкою втіхою для гостей став фірмовий гол Зозулі. Головний стрілець обласного сезону віртуозно використав допомогу Скорохода, протаранив оборону і залишив ні з чим голкіпера Копаліані.

До Вашої уваги запис матчу.

«Джуніорс» у Шпитьках за рівної назагал гри пропустив єдиний гол від Юзефовича, який головою завершив зручну подачу Гончарука з кутового. «Межигір’я» свідомо зіграло другим номером і мало нагоди ще й розвинути успіх. Натомість екс-чемпіону Київщини, як і раніше, бракує як індивідуальної, так і командної швидкості.

«Десна» знову, як і в обласному кубковому турнірі, відсвяткувала успіх у Макарові. Тамтешній «Юніор», граючи без тренера Барановича, вів у рахунку після друготаймового голу Шоми, який ударом головою надав статусу результативної передачі Підоріна. Хлопці з Броварщини, проте, витиснули максимум з небагатьох моментів наприкінці поєдинку і здобули вольову перемогу. Винятково майстерно забив м’яч Кострома: технічним ударом з розвороту. А вже під завісу зустрічі відзначився ще й центральний оборонець Фурсенко. Він опинився в епіцентрі подій під час розіграшу стандарту і виявився найкмітливішим на відскоці.

«Сокіл» і «Кудрівка» м’ячів не забили, хоча господарі перевірили на міцність поперечку, а Круковець та Полончак — реакцію голкіпера Толебаєва. Виснажені кубковим півфіналом соколята помітно підсіли по перерві, але й ірпінці включити максимальні оберти не зуміли. А тим часом у Калинівці господарі врятували домашній матч, який догравали в чисельній більшості і змарнували пенальті, аж у компенсований арбітром час, коли Пономаренко заштовхнув у сітку коліном м’яча, що його скинув з другого поверху Лебединець. «Динамо» не програло вдруге поспіль — подія для чемпіонату насправді з низки непересічних.

А шалена перестрілка в Броварах увінчалася вольовим виграшем денихівців, які два голи провели вже після 90-ї хвилини. «Беркут-Легіон» програвав 0:1 і 2:3, а «Денгофф» — 1:2 і 3:4 по ходу зустрічі. Неординарне видовище прикрасили ще й особливої майстерності голи Дацюка та Сирдюка.

Всі результати...

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2020. ДЕВ’ЯТИЙ ТУР. 15 серпня, субота

АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — ДИНАМО (Фастів) — 1:1 (Пономаренко, 90+5 — Валах, 22). Нереалізований пенальті: Кушка (Асканія-Флора, 71). Вилучення: Корецький (Динамо, 70). Арбітр Сергій Бойко.

СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — КОЛОС (Пустоварівка) — 2:1 (Криворучко, 38, пн, Цой, 84, пн — Зозуля, 61). Вилучення: Степанюк (Колос, 83). Арбітр Сергій Задиран.

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — КУДРІВКА (Ірпінь) — 0:0. Арбітр Андрій Федорук.

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 0:1 (Юзефович, 66). Арбітр Владислав Кононов.

ЮНІОР (Макарів) — ДЕСНА (Погреби) — 1:2 (Шома, 50 — Кострома, 78, Фурсенко, 85). Арбітр Олександр Титов.

БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — ДЕНГОФФ (Денихівка) — 4:5 (Галич, 32, Корнейко, 37, у свої ворота, Никоненко, 84, Сирдюк, 90 — Васильченко, 7, Бамба, 61, пн, Дацюк, 77, А.Ключик, 90+2, пн, Бєлов, 90+5). Арбітр Кирило Гринь.

12. БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) 5 1 2 6 11-24

Наступні матчі. 22 серпня, субота: Асканія-Флора — Софія, Кудрівка — Динамо, Межигір’я — Колос, Десна — Сокіл, Беркут-Легіон — Джуніорс, Денгофф — Юніор.

Чемпіонат Київщини. 7-й тур

З початку технічні  показники 7-го туру Чемпіонату Київської Області з Футболу.

СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — 2:2 (Бойко, 39, Мамчур, 88 — Кушка, 42, пн, 68, пн). Вилучення: Мехед, 75, Васильєв, 90 (обидва — Сокіл). Арбітр Владислав Грицай.

ДЖУНІОРС (Шпитьки) — КОЛОС (Пустоварівка) — 1:2 (Шевченко, 82, пн — Степанюк, 19, Хомин, 25). Арбітр Кирило Гринь.

ЮНІОР (Макарів) — ДИНАМО (Фастів) — 4:1 (Шалон, 6, 12, Баранович, 61, Малиновський, 90+3 — Сокирка, 30, пн). Нереалізовані пенальті: Сокирка (Динамо, 72), Цап (Динамо, 84). Арбітр Дмитро Кузовлєв.

ДЕНГОФФ (Денихівка) — СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — 2:1 (Поспєлов, 16, Дацюк, 51 — Костенко, 82). Арбітр Андрій Федорук.

БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — КУДРІВКА (Ірпінь) — 1:2 (Щериця, 12 — Круковець, 85, 90+4). Вилучення: Галич (Беркут-Легіон, 74). Арбітр Владислав Кононов.

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ДЕСНА (Погреби) — 0:0. Арбітр Сергій Задиран.

І огляд  матчу з Денихівки на якому  я був присутній. Грали команди "Денгофф" і "Софія". Коли команди і судді починали розминку була чудова футбольна погода, а коли закінчували була злива, котра продовжувалась з невиликими перервами до 75 хвилини матчу. Обидві команди намагались грати використвуючи погодний фактор. Надійно діяв захист Денгофф, захисники добре починали атаки, а також приймали активну участь у їх розвитку. Так з прострелу захисника В'ячеслава Гаді півзахисник Олексій Поспєлов забив перший гол. Денгофф тиснув однак забити у першому таймі не вдалось, і тренери на другий тайм зробили заміни, що принесло швидкий результат Павло Дацюк був першим на добиванні і рахунок став на користь Денгофф 2-0, і ще півгодини Денгофф домінував і втрачав нагоди забити гол.

А Софія налагодила гру, пристосувалась до поля і суперників. Після 8-ми пасів на своєї половині поля, довгим пасов вивели Костенка один на один з воротарем Ставицьким і Михайло не схибив, не став зближуватися, а гарматно всадив м'яча у сітку. Відчувши, що гру можна спасти "Софія" кинулась у перед і мала шикарні моменти. Що завадило забити: воротарь Ставицький, футболісти поспішали, втратили рівновагу і почали один одному дорікати. Одне слово всі хотіли забити, однак не було команди. А Денгофф, навпаки хоч і втратив ініціативу, відчайдушно відбивався всією командою. Фортуна була на боці хозяїв, як їм не було фарту у перших трьох турах, то сьогодні не було фарту "Софії". А взагалі закономірна перемога команди "Денгофф".

Наступні матчі. Восьмий тур. 8 серпня, субота
КОЛОС (Пустоварівка) — АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка)
ДИНАМО (Фастів) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка)
СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — ДЖУНІОРС (Шпитьки)
КУДРІВКА (Ірпінь) — ЮНІОР (Макарів)
ДЕНГОФФ (Денихівка) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці)
ДЕСНА (Погреби) — БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари)

"Динамо U19" - "Денгофф" 4:2. Товариський матч

У вівторок, 28 липня, відбувся матч між юнацькою командою "Динамо-U19" і командою «Денгофф» (Денихівка), що грає у Чемпіонаті Київської області. Гра склалася з двох частин: перша частина, коли «Динамо» домінувало і друга частина, коли «Денгофф" у другому таймі підсилився, а футболісти «Динамо», що вийшли на заміну, в цілому поступались гравцям, що пішли з поля.

Пропоную відео-огляд матчу

"Динамо-U19» почало дуже жваво, мабуть всі хотіли показати свою майстерність новому головному тренеру "Динамо" Мірчі Луческу. Перший гол на 11-ій хвилині забив Володимир Бражко з штрафного удару. Воротарь навіть не шолохнувся. Другий гол на 21-й хвилині, демонструючи впевніність і майстерність забив Кіріл Попов. Через хвилину, за «Денгофф» перший м’яч забив з 11-ти метрової позначки Бамба Бурейма. Однак інтригу матчу вбив Олександр Яцик забив голи на 23 і 29 хвилинах. Було враження, що «Денгофф» розсиплиться, однак до кінця тайму дотерпіли, а на другий вийшов зовсім другий «Денгофф».

Спрацювали заміни, змінилася тактика нові гравці додали креативу і з’ясувалося, що команда з Денихівки, краще фізично готова, це ії восьмий матч після оновлення матчів Чемпіонату Київської області, а у «Динамо Ю-19» другий контрольний. Пристойним рахунок зробив нападник «Денгофф» Марійко на 83-й хвилині. Рахунок 4-2 на користь господарів протримався до кінця гри.

Підсумок. Голи: Володимир Бражко (11), Кіріл Попов (21), JОлександр Яцик (23, 29) - Бамба Бурейма (22), Артур Марійко (83).

Далі ви можете послухати коментар головного тренера команди «Денгофф» Олександра Собковича і прочитати або подивитись коментар клубному каналу «біло-синіх» старшого тренера «Динамо» U19 Ігора Костюка.

Олександр Собкович коментує гру своєї команди.

Старший тренер «Динамо» U19 Ігор Костюк у коментарі клубному каналу «біло-синіх» - про контрольний поєдинок із представником вищої ліги чемпіонату Київської області - «Денгофф» (4:2).

- Звичайно, присутність на стадіоні під час гри нового головного тренера першої команди, президента клубу має стимулювати хлопців, але не на всіх це правильно подіяло. Помітно, що наша команда фізично не готова, особливо в другому таймі гравці вийшли на заміну на 20 хвилин і все, не було сил. Але засмучує інше - те, про що ми домовляємося, тактичні моменти не виконуються. Але це і добре, тому що це інформація для нас, з якими гравцями гратимемо далі, а хто буде шукати нові команди.

Минулого тижня ми розлучилися з Голоколосовим і Рязанцевим. Далі будемо працювати і думати про те, хто буде продовжувати з нами працювати. Є група хлопців 2004 року народження, у яких є потенціал, тож вони будуть корисні нашому клубу. А у кого немає бажання, хто не представляє інтересу для нас, з тими будемо прощатися.

Для Бражка забитий гол дуже важливий - для його майбутнього, як він буде відновлюватися. Важливо в плані емоцій і роботи, виконавча майстерність у нього є, це великий плюс.

У першому таймі добре виконували пресинг, тактичні моменти, про які ми говорили, і це втілилося в забиті голи. Загалом перший тайм можна занести в актив. У другому таймі було багато замін. Щодо гравців, які викликають сумніви, буде прийнято рішення.

P.S.

Повна версія гри, якщо хватить терпіння.

ЧЕМПІОНАТ КИЇВЩИНИ-2020. ДЕСЯТИЙ ТУР

Огляд матчів 10 туру, що відбулися 22 серпня 2020 року.

Тренери команди «Денгофф», правильно побудували тактичні дії команди, і "Юніори" з Макаріва, мали тільки один засіб переходу з оборони в атаку, це швидкий вихід по лівому флангу, де їх чекали захисники, котрими керував В'ячеслав Гаді. А велика перевага зумовлена тим, що господарі вигравали більшисть двоборств у центрі поля і швидко атакували. Юніор зіпиняв атаки порушиючи правила. І якщо на далекій відстоні до воріт, це працювало, то у карному майданчику привело до двух 11-ти метрових і одному голу.

Спочатку Андрій Ключик реалізував одинадцятиметровий.

Другий пенальті заробив і не реалізував Бамба Бурейма, воротар грав по удару і легко забрав м'яча.  Таким рахунок залишався до 81 хвилини, а що далі було вирішальним, чи то що "юніори" мали у складі всього 13 футболістів, чи то фарт закінчився. Кінець стражданням макарівцям поклали Андрй Ключик, що по правому флангу здійснив швидкий рейд і Олександр Самойленко, що замкнув передачу.

Відчайдушна спроба зрівняти рахунок привела до пропущених голів. Після кутового Павло Дацюк без перешкод і майже без прижку головою відправив "шкіряного" у сітку, рахунок став 3-0.

І в доданий час активний Павло Дацюк майстерно пробив під стіку - рахунок став 4-0.

«Колосу» зараз важко подвійно — з огляду на кадрові труднощі. Сьогодні в Лютежі не зіграло майже півкоманди стрижневих виконавців: Бойко, Петрик, Старгородський, Степанюк і Хомин. Але гості виграли перший тайм. Більше того, вони вели перед і за десять хвилин до фінального свистка. Проте кінцівку — програли. Гончарук уміло реалізував стандарт: м’яч по-зрадницьки залетів до сітки, так і не зачепивши нікого на своєму шляху. А вже в компенсований арбітром ігровий час Морозюк після гострого прострілу Овчиннікова зрізав м’яча в свої ворота.

Тим часом ірпінці без будь-яких надзусиль обіграли аутсайдера з Фастова. Започаткував розгром опонента Грищенко. Він обікрав оборонця і з гострого кута відправив шкіряного в ціль. Самар відзначився голом на добиванні після кутового. Новачок Порохня замкнув простріл Кубенка. А Третяк обернув на гол одинадцятиметровий, що його арбітр призначив за фол на Круковці.

«Асканія-Флора», мабуть, вперше в обласній вищій лізі зіграла без обох своїх фундаторів — Герасименка та Кушки. Довелося навіть відрядити до лінії наступу штатного руйнівника Лебединця. Він і забив з передачі Давидовського. А Жмакін, отримавши м’яча від Мазура, забезпечив господарям ударом метрів з сімнадцяти в нижній кут воріт особливо важливу за нинішніх умов перемогу. Однак «Софія» запам’яталася не тільки голом Костенка, організованим Охременком, а й активністю в атаці, значною кількістю гострих моментів і навіть перевіркою на міцність поперечки чужих воріт.

Наводимо протокольну інформацію про матчі 10-го туру ЧЕМПІОНАТА КИЇВЩИНИ-2020. ДЕСЯТИЙ ТУР. 22 серпня, субота

АСКАНІЯ-ФЛОРА (Калинівка) — СОФІЯ (Софіївська Борщагівка) — 2:1 (Лебединець, 36, Жмакін, 83 — Костенко, 34). Арбітр Андрій Федорук.

КУДРІВКА (Ірпінь) — ДИНАМО (Фастів) — 4:0 (Грищенко, 16, Самар, 40, Порохня, 43, Третяк, 85, пн). Арбітр Дмитро Кузовлєв.

Татаренко, Даценко (Самар, 18), Іоша, Порохня (Ментей, 46), Кубенко (Бабор, 70), Романенко (Полончак, 46), Зубашівський (Лаштур, 90+1), Бондар (Круковець, 58), Грищенко, Третяк, Кулик — Білецький, Мірзаходжієв, Єрохін, Кемфор (Червінський, 87), Сітяшенко (Ходирєв, 67), Бакалейко, Литвиненко (Ліпський, 70), Аскаров, Валах (Пінчук, 90+1), Цап (Гончаренко, 57), Кривенко (Ахмоду, 46).

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — КОЛОС (Пустоварівка) — 4:3 (Долженко, 38, Радченко, 54, Гончарук, 80, Морозюк, 90+1, у свої ворота — Зозуля, 27, пн, 44, пн, Мішель, 69). Арбітр Сергій Бойко.

Пишний, Овчинніков, Пономаренко (Моршна, 81), Блазунь, Юзефович, Скидан (Назарук, 46), Піскун, Шешеня (Колодяжний, 46), Кошляк (Гончарук, 77), Радченко (Казмірук, 57), Ткач (Долженко, 18) — Бондаренко, Морозюк, Сокирка, Вдовика, Здебський, Скороход, Бичков (Тищенко, 66), Куроченко (Руденко, 52), Зозуля, Мішель, Кацалап (Бугаєнко, 46).

ДЕНГОФФ (Денихівка) — ЮНІОР (Макарів) — 4:0 (А.Ключик, 26, пн, Самойленко, 81, Дацюк, 88, 90+1). Нереалізований пенальті: Бамба Бурейма (Денгофф, 31). Арбітр Владислав Грицай.

Семено, Бєлов, С.Ключик (Рафальський, 46), Бровко, Ткачук, Корнейко, А.Ключик, Рогульчик (Самойленко, 65), Гаді (Поліщук, 46), Васильченко (Катрюк, 66), Бурейма (Дацюк, 56) — Тумко, Підорін, Харіханов, Микитенко, Литвин, Богдюк, Баранович, Єфремов (Стрілець, 72), Шома, Іващик, Синяченко.

ДЕСНА (Погреби) — СОКІЛ (Михайлівка-Рубежівка) Матч відбудеться 9 вересня, середа, 17:00.

БЕРКУТ-ЛЕГІОН (Бровари) — ДЖУНІОРС (Шпитьки) Матч відбудеться 9 вересня, середа, 17:00

12. ДИНАМО (Фастів) 5 10 1 2 7 8-24

Одноосібний лідер "Кудрівка" з Ірпіня, два аутсайдери "Беркут-Легіон" з Броварів і "Динамо" з Фастіва.

Чемпіонат Київської області. 8-й тур

Почну огляд, як завжди, команда "Денгофф" з котрою я працюю, грала на своєму стадіоні в с.Денихівка з командою "Межигір’я" (Нові Петрівці).

ДЕНГОФФ (Денихівка) — МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — 1:2 (Артур Марійко, 17 — Володимир Ткач, 27, 69). Арбітр Олександр Титов. При тому рівні щільності у розташуванні в турнірній таблиці гра мала важливе значення для обох команд. Тому поразка "Денгофф" не виглядає, як сенсація.

Всеукраїнський день футболу

А Ви знали що, 29 квітня, в Україні відзначають ДЕНЬ ФУТБОЛУ!!!

Історія українського футболу розпочалася у 1992 році.

Саме тоді, 29 квітня, національна збірна провела свій перший матч. Щоправда, дебютна зустріч в Ужгороді зі збірною Угорщини закінчилась поразкою наших гравців з рахунком 1:3.
Першим автором гола в складі синьо-жовтої команди став форвард Чорноморця Іван Гецко.

Відтоді дата 29 квітня відзначається як Всеукраїнський день футболу. Це свято нагадує історію й той шлях, який пройшов український футбол за період свого існування.

Ще зовсім трішки і ми знову з Вами зустрінемося на футбольному полі.

p.s.

Про це нам нагадує Український Спортивний Клуб Карпати з Торонто, Онтаріо, Канада.

Прощавай, Олеже

ОФІЦІЙНО. РІШЕННЯ КДК УАФ СТОСОВНО ІНЦИДЕНТУ В МАТЧІ ПЕРШОЇ ЛІГИ ФК «АГРОБІЗНЕС» (ВОЛОЧИСЬК) — ФК «МИНАЙ» (УЖГОРОД)

Контрольно-дисциплінарний комітет УАФ розглянув справу за заявою ПФЛ та Комітету з етики та чесної гри УАФ стосовно інциденту, що стався 15 липня 2020 року після матчу 24-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги ФК «Агробізнес» (Волочиськ) — ФК «Минай» (Ужгород).

Відповідно до висновку Комітету з етики та чесної гри УАФ дії почесного президента ФК «Агробізнес» (Волочиськ) Собуцького О. М. були визнані порушенням Кодексу етики та чесної гри, зокрема, ідеться про застосування фізичної сили до головного арбітра матчу та дії, що зашкодили іміджу УАФ та українського футболу в цілому.

За результатом розгляду КДК УАФ ухвалив: заборонити Собуцькому О. М. будь-яку діяльність, пов’язану з футболом, довічно; застосувати до ФК «Агробізнес» (Волочиськ) фінансовий штраф у розмірі 500 000 грн; заборонити ФК «Агробізнес» (Волочиськ) проведення матчів на стадіоні «Юність» у м. Волочиськ до окремого рішення Комітету УАФ з питань стадіонів та безпеки проведення змагань.