За вихід у чвертьфінал Ліги Європи

Відбулись заключні матчі за вихід у чверть-фінал Ліги Європи УЕФА

5 серпня в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА «Шахтар» приймав «Вольфсбург»

«Шахтар» (Донецьк) – «Вольфсбург» (Вольфсбург) – 3:0 (0:0)

Київ, НСК «Олімпійський», без глядачів

Склади команд:

Шахтар: Пятов (К); Матвієнко, Хочолава, Кривцов, Додо; Таїсон (Коноплянка 86), Степаненко, Алан Патрік, Маркос Антоніо (Коваленко 74), Марлос (Соломон 77); Хуніор Мораес

Вольсбург: Кастелі (в); Тиссеранд, Понграчич, Брукс; Брекало (Гуйлавогуй 76), Шлагер, Арнольд, Руссілон (Клаус 83); Віктор, Вегорст, Гінчек (Marmoush 61)

Вилучення: Хочолава (68), Брукс (70)

Голи: 1:0 Мораес (89), 2:0 Соломон (90+1), 3:0 Мораес (90+3)

Все вирішувалось на останніх хвилинах матчу.

На 89-й хвилині, Соломон фінтами біля кутового прапорця начебто тягнув час, а коли стягнув на себе трьох гравців "Вольфсбурга" вийшов фінтом з кута вздожлінії воріт і знайшов вільного бразильця Додо, котрий прострелив у карний маданчик на Мораєса, котрий в дотик відправив м'яча у ворота, рахунок став 1-0.

90+1 хвилина, швидка контратака "Шахтаря", мяч отримує Коноплянка зміщується у центр, як для удару під свою улюблену ногу, вся увага захисту на ньому, щою блокувати удар, однак Євген віддає класний пас Соломону, котрий пробив з убойної позначки у дальній кут, і рахунок нас радує 2-0!

90+3 хвилина, Жуніор Мораєс відбирає м'яча у захисника і вчить до воріт, його не догнати, обігрує воротаря і відправляє м'яча у порожні ворота, 3-0!!!

Шахтар у 1/4 фіналу.

Результати решти матчів.

"Копенгаген" - "Істанбул ББ" 3:0 (Голи: Вінд, 4', 53' пеналті, Фальк, 62'), Копенгаген у  чвертьфіналі. (По сумі 3-1)

"Манчестер Юнайтед" - "ЛАСК" 2:1  (Голи: Лінгард, 57', Бойовий 88'  - Візінгер 55') (По суме 7: 1)

"Інтер" Мілан - "Хетафе" 2:0 (Голи: Лукаку 33', Эриксен 83')

"Севілья" - "Рома" 2:0 (Голи: Родрігес Серхіо Регульон 22', Юссеф Ен-Несірі 44')

"Леверкузен" - "Рейнджерс" 1:0 (Голи: Мусса Диаби 51') (По сумі 4-1)

"Базель" - "Франкфурт"  1:0  (Голи: Фрей 88') (По сумі 4-0)

"Вулверхемптон" - "Олімпіакос"  1:0  (Голи: Хіменес 9' Пеналті) (По сумі 2-1)